Es parasti neesmu izcēlies ar apsveikumu tekstiem, bet šogad vēlētos teikt kādu vārdu.

Šajā gadā, kas nu jau tuvojās noslēgumam, esmu pieredzējis daudz patīkamu mirkļu un vēlos pateikties visiem tiem, kuri man šos mirkļus sagādāja.

Šogad esmu bijis liecinieks četru jaunu ģimeņu dibināšanas svinībām. Vēlos Jums visiem novēlēt arī turpmāk to acu mirdzumu, kas bija vērojams Jūsu acīs, kad teicāt „Jā!”. Jaunajā gadā vēlu daudz kopīgu mīlestības pilnu mirkļu. Lai saticība, mīlestība, pārticība un veselība valda Jūsu jaunajās ģimenēs.

Biznesa partneriem jaunajā gadā novēlu daudz jaunu inovatīvu ideju un spēkus veiksmīgi realizēt šīs idejas. Lai 2015. gads ir pozitīvu pārmaiņu pilns un piepildītos visi Jūsu mērķi!

Saviem kolēģiem es novēlu saglabāt līdzšinējo enerģiskumu un modrību. Mums šajā gadā ir bijuši daudzi notikumi, kas nebija visai tīkami mums. Tādēļ jaunajā gadā novēlu izturību, veselību, algas pielikumu, interesantus projektus un tikpat jautru atmosfēru kolektīvā kāda tā ir bijusi līdz šim.

Saviem draugiem un radiem jaunajā gadā novēlu stipru veselību, pārticību un dzīvesprieku! Vēlos pateikties Jums par līdzšinējo atbalstu un novēlu Jums arī turpmāk būt tikpat laipniem un izpalīdzīgiem, pašaizliedzīgiem un saprotošiem draugiem.

Vēlu visiem visu to labāko, lai materializējas visi Jūsu izvirzītie mērķi un pats galvenais lai esat veseli un laimīgi!

Laimīgu jauno 2015. gadu!!!