Wings foe wheels(spārni riteņiem) ir organizācija, kura rīko dažādus pasākumus cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Jau 7 gadu pēc kārtas tiek rīkota vasaras nometne. Šogad tā norisinājās no 19. jūlija līdz 26. jūlijam Raiskuma pagastā.

Es šajā nometnē piedalos jau otro gadu kā fotogrāfs un šogad arī pasniedzu lekciju par fotografēšanu. Lekcija bija vairāk tāds kā īss ievads fotografēšanā un padalījos ar savu pieredzi kā arī individuāli katram lekcijas dalībniekam palīdzēju izprast katra personīgo kameras funkcionalitāti.

Man šī nometne nozīmē daudz vairāk kā parasta vasaras nometne. Pirmo reizi tur ierodoties pagājušajā gadā man bija emocionāli ļoti grūti tur fotografēt. Manī bija tāda it kā vainas sajūtas, kā es varu uzdrīkstēties fotografēt cilvēkus ratiņ krēslā. Katru gadu šajā nometnē tiek rīkots tāds kā pikniks ar ugunskuru un pasēdēšanu. Sapulcējoties ap ugunskuru katrs, kurš vēlas var dalīties ar savu dzīvesstāstu. Uzklausot šos stāstus varēju iejusties viņu vietā un saprast ar kādām problēmām šiem cilvēkiem nākas cīnīties, ka manas grūtības ir nekas salīdzinot ar šo cilvēku grūtībām. Kas arī mani pamudināja turpināt iesākto un arī šajā gadā es tur biju un vēlos tur būt kamēr vien tiks organizēti šie pasākumi. Redzot kā cilvēki cīnās un nepadodas, bet tomēr ir smaidīgi un dzīvespriecīgi liek aizdomāties un manī tas izmainīja visu dzīves uztveri.

Vēlos pateikties pasākuma organizatoram Kasparam par lielisko iespēju būt šajos pasākumos.

Šajā galerijā ir dažas bildes no šā gada pasākuma.